UT-Da®

Analiza danych przez internet

UT-Da jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. W ramach MDE można zdefiniować 14 różnych przyczyn zakłóceń. Szczególnie, rejestrowane mogą być takie parametry jak czas pracy maszyny, przyczyny przestoju, czasy nieprodukcyjne itp.. Protokół (generowany jako dokument w formacie PDF) może służyć np. jako dowód, czy w urządzeniu wystąpiła awaria itp. System umożliwia również przeanalizowanie danych zarejestrowanych podczas monitorowania narzędzia. Z kolei na ich podstawie można odwołać się do informacji na temat samego narzędzia, jego zużycia lub wielkości produkcji. Wszystkie informacje (np. co się stało z narzędziem, jakie były problemy) z systemu UT-Tm® są dostępne w określonym zakresie czasu. System pozwala również na zmianę parametrów skrawania w celu uzyskania bardziej stabilnych czasów cyklu produkcji.

Szczegóły systemu UT-Da®

Kompleksowy i łatwy dostęp

Analiza narzędzi

Dane dotyczące zużycia narzędzia w zależności od operacji obróbki i narzędzia. Od wyliczenia zużycia zależy ono w dużym stopniu od warunków procesu i zmian materiału. W celu dokładniejszego odwzorowania sił, nasz system posiada długi zapis tych danych. Dodatkowo istnieje narzędzie analityczne do lepszej optymalizacji narzędzi i monitorowania czasu trwania obróbki.

Analiza i monitorowanie

Można to osiągnąć poprzez monitorowanie wahań podczas zmiany parametrów (prędkość obrotowa / posuw) w programie NC.

Total Productive Maintenance

W skrócie (TPM) jest to Koncepcja, która wspiera efektywne wykorzystanie urządzeń produkcyjnych poprzez przeniesienie odpowiedzialności za rutynowe zadania konserwacyjne na personel produkcyjny. Rezultatami, które można osiągnąć dzięki Total Productive Maintenance są, oprócz zmniejszenia liczby awarii, skrócenie czasu przezbrajania i regulacji, wysoka niezawodność procesu oraz łatwość obsługi i konserwacji urządzeń.

Über uns

Deutschland
UTTec GmbH & Co. KG
Berglenstr.11
D-71364 Winnenden 

Kontakt

O nas

Polska
9HQ Seehafer & Jendryczka Sp. j.
Podwiesk 3b
86-200 Chełmno

Kontakt

© 2022 9HQ. All rights reserved